Безконтактне маркування


S beskont markБезконтактне маркування – один з видів нанесення на товар різної текстової та графічної інформації. Має переваги порівняно з іншими видами друку. Дозволяє проводити маркування товарів з нерівною поверхнею. Така ефективність досягається завдяки особливостям принтера з безконтактним методом нанесення інформації. Найчастіше безконтактний принтер є краплеструменевим. Кожне зображення складається з кількох точок, які разом складають матрицю. Чорнила в процесі друку під тиском потрапляють на сопла. Генератор крапель розміщує чорнило в правильному порядку, в результаті виходить заданий малюнок.

Переваги, якими володіє безконтактне маркування, полягають у тому, що під час роботи принтера досягається велика швидкість друку. Під час маркування товар рухається по конвейеру, тому робота проходить максимально швидко і ефективно. Відмінна якість нанесення досягається за рахунок великої відстані між друкуючої головкою і поверхнею виробу.

Безконтактне маркування проводиться дуже легко - для початку роботи достатньо ввести вихідні дані і натисненням однієї кнопки провести запуск маркувального принтера. Машина дозволяє проводити як микросимвольний так і крупносимвольний друк без значних грошових витрат в короткий період часу.