Чорнило відеоджет (Videojet)


S chernila videojetМаркування продукції - важлива частина процесу виробництва.  Найбільш ефективні для маркування продукції - чорнила відеоджет (Videojet), які володіють всіма найважливішими параметрами для нанесення якісного друку. Використані чорнила відеоджет дають можливість наносити інформацію на товар чітко. Такий атрибут дуже важливий і дозволяє зробити маркування впізнаваним для покупця. Неякісні чорнила піддаються впливу навколишніх чинників: вологості, температури, сонячних променів, і з часом вицвітають. Саме тому краще купити чорнила видеоджет, використання яких дає стовідсоткове яскраве насичення маркування і забезпечує здатність не розпливатися на поверхні матеріалу.

Чорнила для маркування

Компанія "Регіон-Сервіс" пропонує купити чорнила видеоджет, які виробляються в Німеччині та відповідають стандартам якості Європейського простору. Більшість компаній пропонують для використання більш дешеві по вартості чорнила для маркування, але за своїм основними властивостями вони гірше,  крім того, вони приводять у непридатність всі деталі друкуючого принтера. Якщо купити чорнила для маркування від якісного виробника, то машина прослужить довго, буде працювати швидко, а витрати на експлуатацію будуть нижче, оскільки сопла принтера потрібно буде чистити рідше.

Для себе купити чорнила для маркування від Videojet вибирають виробники, що піклуються про власне обладнання, а ми завжди раді допомогти в купівлі якісного товару.