Краплеструменеве маркування


S kapl markКраплеструменеве маркування - сучасний технологічний метод вирішення проблеми нанесення маркувальних елементів на продукцію. Здійснюється подібний вид маркування за допомогою використання принтерів з високою продуктивністю. Краплеструменеве маркування - це спосіб, при якому для друку принтер використовує чорнила. З картриджа чорнила потрапляють на спеціальні роздільники чорнила, іменовані соплами. Саме сопла поділяють чорнило на окремі краплі, які формують матрицю малюнка.

Під впливом електродів краплі заряджають позитивними зарядами електродів і притягуються до поверхні виробу. Таким чином, краплеструменеві маркиратори здійснюють не тільки друк з використанням чорнила, але і виробляють друк безконтактним способом.

Причини, по яких варто використовувати краплеструменеві маркиратори. Перше: простота у використанні і швидкість виробничого процесу. Друге: чіткість друку, яку видно на будь-якому тлі. Саме ця особливість показує, що краплеструменеве маркування - спосіб більш ефективний, ніж лазерне маркування.

Краплеструменевий маркиратор здатний наносити на поверхню заголовні і малі літери, графічні об'єкти, малюнки, що відображають національні знаки. Процес використання техніки повністю автоматизується за допомогою підключення комп'ютера з програмним забезпеченням.