Краплеструменевий принтер


S kapl printКраплеструменевий принтер – пристрій для нанесення графічної і текстової інформації на товар. Матеріал для друку може бути різним: картон, різні види тканини, фанера, пінопласт і т. д., тобто, всі краплеструменеві принтери універсальні і підходять для маркування різного виду продукції. Краплеструменевий принтер дозволяє досягти великої швидкості друку під час пересування продукції по виробничому конвейеру. Саме завдяки подібній властивості, робота з ним не принесе багато клопоту. Якщо купити краплеструменевий принтер, не потрібно турбуватися про постійну зміну чорнила. Одного літра вистачить для друку 90 млн. символів.

Краплеструменевий принтер розрахований на невеликі і середні підприємства. Надає можливість ідеально рівно друкувати на нерівних поверхнях. Подібна властивість досягається за рахунок досить великої відстані від друкуючої головки до поверхні товару. Малюнок виходить ідеально рівний і чіткий. 

Краплеструменевий принтер купити і використовувати дуже легко, якщо робити керування за допомогою комп'ютера. За допомогою програми відображаються всі дії, вироблені принтером. У вікні можна задати необхідні для друку дані.

Краплеструменевий принтер купувати краще всього з кількома голівками. Друк з використанням 5-ти або 6-ти головок значно прискорює процес роботи. Під час їх застосування є можливість проводити маркування при русі продукції по конвейеру.