Купити маркиратор


S kupit markНевід'ємною частиною виробництва продукції є маркування товарів. Для нанесення на продукцію графічних елементів використовується маркиратор. Компанія "Регіон-Сервіс" пропонує своїм клієнтам кілька видів пристроїв, призначених для нанесення маркувальної інформації. В асортименті компанії є десять видів пристроїв, які відрізняються за своїми основними характеристиками. При виборі маркиратора варто звернути увагу на: область застосування; обсяги продукції; вид матеріалу, на який буде наноситися маркування.

Використовувати маркиратори можна для нанесення  інформації на різні види матеріалу: картон, гофра, тканина, скло, кераміка, кабель і т. п. Більшість маркираторів здатні наносити текст на кілька видів продукції.

Пристрій може довгий час працювати без зупинки, забезпечуючи надійну і швидку роботу виробничого цеху. Для маркування яєць використовується спеціальний човниковий механізм, здатний виробляти маркування товарів, розміщених у лотках. Якщо купити маркиратор подібного типу, можна значно зменшити витрати часу на маркування. Також, надається можливість наносити інформацію на продукцію під час проходження її конвйером.  

Найбільш ефективним буде купити маркиратор, який під час роботи не стикається з товаром. Такий вид маркування називається безконтактним і дозволяє не пошкоджувати товар під час нанесення графічних елементів.