• Головна
  • Маркувальний принтер PRIMUM А 6-ти канальний

Маркувальний  принтер  PROXIMA B 6-ти канальний

Призначений для маркування заздалегідь відсортованих яєць в лотках. Може виконувати друк автоматичної дати, категорії, яєць, також логотипів.

 images/primum_a6_can_mini.jpg


ЗАСТОСУВАННЯ:

маркування яєць.

 

 ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ:

  • Маркиратор може виробляти довгостроковий і чіткий друк на різноманітних поверхнях, включаючи пористі і шорсткі матеріали нестандартних форм таких, як курячі яйця, пресовані набивання, папір, картон.

  • Безконтактна технологія друку застосовується для того, щоб уникнути проблем друку на неровних поверхнях (існує значна відстань до 50 мм між друкуючої головкою і об'єктом).

  • Текст до 4-х рядків з використанням різноманітності матриць, заголовними і прописними буквами, включаючи використання національних символів.

  • Графіка з набором графічних символів, як вбудованого, так і створеного користувачем за допомогою програми вбудованого графічного редактора (опційно).

  • Час та дата можуть використовуватися для автоматичного друку дати виготовлення/терміну зберігання, з вибором різних варіантів кодування дати і часу; вбудовані лічильники дозволяють друкувати номер партії, вироби та іншу змінну інформацію.

  • Робота принтера повністю автоматизована і підтримується контрольною системою, яка видає попередження, якщо потрібне втручання оператора.

  • Опціонально принтер оснащується інтерфейсом для роботи з будь-яким ПК, управління яким відбувається під ОС Windows ®, через інтерфейс RS-232 або RS-485.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Швидкість 1-але рядкової друку 1 лотка на 30 яєць, сек.

1,5

Швидкість 2-х рядкової друку 1 лотка на 30 яєць, сек.

2,4

Максимальна продуктивність, яєць/год

120000

Кількість рядків друку

1-4

Число символів в рядку

до 124

Можливість друку символів, логотипів

 

Кількість шрифтів

6

Об'єм пам'яті принтера

100 марок/100 граф

Число друкуючих головок

6

Напруга електроживлення

220В/50 Гц

РОЗМІР:     

Глибина

708 мм

Висота

2050 мм

Ширина

420 мм

ЧОРНИЛО:

Використовуються чорнило червоного, синього, зеленого, чорного кольорів. Наявність гігієнічного сертифіката на чорнила дає право на використання приладу для маркування яєць. 1 літра чорнил достатньо для нанесення ~ 70 млн. символів.

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ