Маркувальний принтер PROXIMA B6

Аналог маркувального принтера PROXIMA B1. Відмінністю є наявність шести незалежних каналів, які працюють від одного фотодатчика.

 primum_a1_con mini.jpg


ЗАСТОСУВАННЯ:

маркування яєць у складі сортувальних машин
маркування гофротари
маркування деревини
маркування інших ніжності поверхонь.

     

ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ БЕЗКОНТАКТНОГО МАРКУВАННЯ ТАКИХ ВИДІВ ПРОДУКЦІЇ:

папір і картон
дерево
фанера
плити ДСП
пінопласт і пінополістирол
шкаралупа яєць і т. д.

ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ:

  • Маркіратор може виробляти довгостроковий і чіткий друк на різноманітних поверхнях, включаючи пористі і шорсткі матеріали нестандартних форм таких, як курячі яйця, пресовані набивання.

  • Безконтактна технологія друку застосовується для того, щоб уникнути проблем друку на неровних поверхнях (існує значна відстань до 50 мм між друкуючої головкою і об'єктом).

  • Текст до 2-х рядків з використанням різноманітності матриць, заголовними і прописними буквами, включаючи використання національних символів.

  • Графіка з набором графічних символів, як вбудованого, так і створеного користувачем за допомогою програми вбудованого графічного редактора (опційно).

  • Час та дата можуть використовуватися для автоматичного друку дати виготовлення/терміну зберігання, з вибором різних варіантів кодування дати і часу; вбудовані лічильники дозволяють друкувати номер партії, вироби та іншу змінну інформацію.

  • Робота принтера повністю автоматизована і підтримується контрольною системою, яка видає попередження, якщо потрібне втручання оператора.

  • Опціонально принтер оснащується інтерфейсом для роботи з будь-яким ПК, управління яким відбувається під ОС Windows ®, через інтерфейс RS-232 або RS-485.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Кількість точок в марці по вертикалі

16, 24, 32

Кількість рядків друку

1, 2, 3, 4

Максимальна довжина марки, точок по горизонталі

1488

Висота знаків, мм

від 1,5 до 25

Робоча температура навколишнього середовища

+18...+35 Спро

Відстань від друкуючої головки до об'єкта, мм

4-50

Напруга живлення

220 В, 50 Гц

ГАБАРИТИ БЛОКУ УПРАВЛІННЯ:

Ширина

300 мм

Глибина

236 мм

Висота

450 мм

ГАБАРИТИ ДРУКУЮЧОЇ ГОЛОВКИ:

Довжина

245 мм

Діаметр

42,2 мм

Довжина кондуїта

2 м

ЧОРНИЛО:

Використовуються чорнила на водній основі червоного, синього, зеленого, чорного кольорів. Наявність гігієнічного сертифіката на чорнила дає право на використання приладу для маркування яєць. 1 літра чорнил достатньо для нанесення ~ 90  млн. символів.

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ