Маркиратор п'ятиголівковий


S mark 5 golДля швидкого маркування яєць компанія "Регіон-Сервіс" пропонує своїм клієнтам купити маркиратор п'ятиголівковий. Подібний вид маркувальника призначений для нанесення текстової інформації про товар безпосередньо на його поверхню. В даному випадку маркиратор п'ятиголівковий використовує технологію краплеструменевого маркування. Під час друку головка маркувальної машини не торкається до поверхні яєць. Завдяки такій технології представляється можливість, проводити друк на нерівній поверхні. Текстовий рядок виходить ідеально рівним і чітким. Маркиратор п'ятиголівковий дуже економічно використовує чорнило, швидкий в роботі і не видає шуму.

Маркиратор п'ятиголівковий не має  окремого блоку управління для кожної з головок. Для ефективної роботи необхідно підключити до пристрою комп'ютер, встановити на нього програмне забезпечення, за допомогою якого здійснюється керування машиною.  Під час роботи яйця рухаються по конвейеру в лотках. П'ять головок швидко справляються із завданням, не затримуючи процес виробництва.

Для роботи з п'ятиголівковим маркиратором знадобиться всього один працівник, який буде спостерігати і керувати процесом. Оскільки робота машини повністю автоматизована, втручання людини буде мінімальним. Маркування виконується безконтактним способом, що забезпечує збереження товару під час маркування.