Маркування металу


S mark metallaШироко поширене маркування металу, яке являє собою нанесення текстової інформації, показує основні характеристики товару. Застосовується маркування металу для різного типу промислових виробів, починаючи від бляшаних банок і металевих труб, до окремих частин автомобіля, інструментів і деталей.

Серед існуючих видів маркування сталі найбільш затребувана - каплеструйним способом. Особливість даного виду проявляється в тому, що маркування сталі проходить без пошкодження поверхні матеріалу, зі збереженням всіх його корисних якостей.

Використання краплеструменевого способу, запропонованого маркувальними принтерами "Регіон-Сервіс" дозволяє відображати інформацію якісно, при цьому маркування сталі  проходить без пошкодження структури поверхні. У результаті виходить інформація, що добре відобажається і  читається, в якій кожен символ окремо виглядає чітко і яскраво, крім того фарба стійка до впливу шкідливих факторів. 

Друковані принтери від "Регіон-Сервіс" зроблять  нанесення інформації простим, завдяки високій швидкості друку і якісному програмного забезпеченню.