• Головна
  • Маркування продуктів харчування

Маркування продуктів харчування


S mark prod pitМаркування продуктів харчування не тільки надає споживачам інформацію про товар, але і служить елементом рекламної кампанії. Чітке і красиве маркування надає інформацію про якість товару. Зазначення терміну і дати виробництва - обов'язкова вимога, яка висувається до виробників.

Найбільш сучасний та зручний спосіб, за допомогою якого проводиться маркування харчових продуктів – краплеструменевий. Під час його використання застосовується безконтактний метод.  Він використовується для чіткого нанесення символів на нерівні поверхні.

В залежності від типу поверхні упаковки "Регіон-Сервіс" пропонує кілька видів маркувальних машин, за допомогою яких проводиться маркування харчових продуктів.

Є пристрої зі зручним для користувача інтерфейсом, який дозволяє вибирати кілька варіантів текстових і графічних символів. Також в асортименті є ручний датер, який використовується на підприємствах з невеликими обсягами виробництва. 

Маркування продуктів харчування на великих виробництвах проводиться за допомогою пристроїв з декількома друкуючими головками. Вони дають максимальну продуктивність за короткий проміжок часу. Машини використовують для маркування чорнила на водній основі стійкі до впливу різних факторів. Є можливість для друку кількох рядків з різними типами матриці. Деякі моделі мають графічний редактор, що дозволяє формувати тип малюнка.