Маркування проводів і кабелів


S mark kabeleiМаркування проводів і кабелів  – невід'ємна частина процесу їх виробництва. Маркування проводів і кабелів передбачає процес нанесення на поверхню виробу текстової та графічної інформації. Інформація наноситься для повідомлення покупців та контролюючих органів про технологічні особливості товару.

Для нанесення маркувальної інформації використовуються різні технології. Найбільш швидкий і економічний спосіб - використання друкуючих принтерів. Подібні пристрої працюють дуже швидко, прості у використанні і не вимагають значних витрат.

Компанія "Регіон-Сервіс" поставляє такі пристрої – друкарський принтер серії В-1, за допомогою якого проводиться маркування проводів і кабелів. Таке маркування повністю автоматизоване і практично не вимагає стороннього втручання.

Друкуючий пристрій може виконувати швидке маркування товарів з нерівною поверхнею. Така технологічна можливість надається за рахунок великої відстані під час роботи між друкуючої головкою і поверхнею проводу (кабелю).  Маркування проводів і кабелів за допомогою такого принтера проходить дуже швидко. Дату і час можна використовувати для маркування продукції у кількох варіантах. Можливо нанесення терміну зберігання, номера партії. У процесі роботи є можливість наносити текст розміром до чотирьох рядків. Використовуються різні матриці, прописні і заголовні букви, друк національних символів. Графічний редактор дозволяє наносити на вироби графічні зображення, створені з його допомогою.

Під час роботи представляється можливість використовувати чорнило декількох кольорів. Серед переваг – друк прозорими чорнилами, які видно тільки при освітленні ультрафіолетом. Чорнила використовуються дуже економічно, що робить процес їх нанесення недорогим.

Компанія "Регіон-Сервіс" здійснює продаж пристрою, з яким маркування проводів і кабелів проходить максимально ефективно.