Маркування тари і коробок


S mark taruНеобхідною завершальною стадією виробничого процесу є маркування тари. Одним з видів продукції, яка підлягає обов'язковому маркуванню, є картон. Стандартними нормативами передбачено розміщення  на готовому виробі інформації про дату виробництва, номер партії, вигляді продукції та інше. Це обов'язкова для виконання частина, без якої проводити продаж виробів неможливо.

Маркування тари

Компанія "Регіон-Сервіс" пропонує ефективне технологічне рішення для промислового маркування картону – маркувальний  принтер PROXIMA А6. Машина здійснює процес нанесення графічного тексту на вироби з картону. Принтер здійснює процес друку безконтактним методом. Для нанесення використовуються чорнила на водній основі. Маркиратор забезпечує мінімальне використання чорнила, та маркування тари стає максимально економічною.  

Маркування коробок

За допомогою принтера надається можливість здійснювати нанесення різної текстової інформації: заголовних  і прописних літер, тексту до чотирьох рядків з різноманітністю матриць, друк на матеріалі різних національних символів. Маркування коробок за допомогою принтера стане повністю автоматизованою. У разі, коли потрібне втручання оператора машина видає звуковий сигнал. Очищення сопел принтера також автоматизована, що значно спрощує роботу. Для роботи пристрою потрібне підключення до ПК і установка ОС Windows.