Маркування товарів


S mark tovВажливою частиною процесу на виробництві є маркування продуктів. Для нанесення інформації на товар використовують маркувальні принтери, при експлуатації яких маркування товарів проводиться безконтактно. "Регіон-Сервіс" пропонує кілька видів друкувальних машин, з а допомогою яких здійснюється маркування продукції, виготовленої в промислових масштабах.

Маркування товарів - вимога державних органів, призначена для інформування покупців про характеристики товару. Сьогодні маркування продукції проводиться з нанесенням основних складових: дати виробництва, номера партії, національних символів, кінцевої дати використання. Це спосіб передати точну інформацію про виробника і характеристики товару.

Компанія "Регіон-Сервіс" пропонує краплеструйні принтери, за допомогою яких маркування товарів проводиться з використанням декількох друкуючих головок, що значно підвищує швидкість роботи виробничого цеху.  Із купівлею такого принтера маркування товарів стане швидким і простим, а витрати на обслуговування будуть мінімальними, завдяки високій технологічності машин.