Нанесення дати виготовлення


S dataМаркиратори дозволяють наносити на товар практично будь-яку інформацію, але найбільш поширеною є нанесення дати виготовлення. Подібний вид маркування - обов'язкова вимога. Нечітке або неправильне відображення інформації призводить до небажаних правових санкцій по відношенню до виробника. Тому нанесення маркування має бути якісним і стійким до впливу шкідливих факторів.

За допомогою каплеструйних принтерів нанесення дати виготовлення ефективно. Принтер має безліч конфігурацій, які визначають розмір і параметри шрифту заголовних і прописних літер, числових значень.

Маркувальні принтери для нанесення дати виготовлення потрібно купувати в залежності від масштабу виробництва і матеріалу для нанесення. Як порада, для придбання принтера для нанесення дати виготовлення можна купити маркувальник з човниковим механізмом (проводить маркування яєць в лотках).

Компанія  "Регіон-Сервіс" пропонує якісне обладнання, за допомогою якого нанесення дати виготовлення під час маркування можливо на будь-якому виді матеріалу з мінімальним використанням економічних ресурсів.