Новий маркувальний принтер PROXIMA B


Компанія «Регіон-Сервіс», освоюючи нові технологічні процеси у сфері краплеструменевого маркування, удосконалюючи свої авторські розробки, спільно з європейськими партнерами, протягом 2015 року провела ряд досліджень у напрямку модернізації маркувальних принтерів.

В результаті проведеної плідної роботи підготовлено до випуску новий прилад, що істотно відрізняється від попередніх моделей каплеструйних маркираторів.

Підігрів друкуючої головки, контроль температури чорнила в робочій ємності, підтримання в'язкості чорнила в збільшеному діапазоні температури експлуатації – такі основні нововведення дозволять кардинально поліпшити роботу маркиратора в умовах великого перепаду температур.

Постійне впровадження компанією «Регіон-Сервіс» інноваційних технологій у виробництво маркувального обладнання - це прагнення створити прилад, адаптований до агресивних умов роботи (перепад температури, висока вологість...), який в найближчому майбутньому повинен забезпечити максимальну автономність процесу маркування продукції.