Регіон-Сервіс – виробник маркувального обладнання

S_sertifikat_mini.jpgS_kerivnuk.jpgS_pidpruemstvo_mini.jpg

S o kompanii 1ТОВ НВП "РЕГІОН-СЕРВІС" на ринку краплеструменевого маркування працює з 1998 року. Ми займаємося розробкою, впровадженням та обслуговуванням промислового обладнання, а також постачанням і сервісним обслуговуванням апаратів  наших партнерів.

З дня заснування ми є активними учасниками щорічних міжнародних спеціалізованих виставок і семінарів, що проходять як в Україні, так і за кордоном, обмінюючись досвідом з колегами по галузі, налагоджуючи зв'язки з потенційними клієнтами.

Наше завдання  -  рекомендувати клієнту обладнання, яке максимально підходить S o kompanii 2поставленим технічним умовам, підібрати оптимальне місце установки, тип і колір застосовуваних чорнила, інсталювати апарат в діючу або вмонтовувану лінію виробництва, здійснювати технічне обслуговування встановлених приладів і забезпечувати їх витратними  матеріалами впродовж усього  життєвого циклу.

Накопичений за роки роботи досвід наших фахівців дозволяє в найкоротші терміни забезпечувати пуско-наладку обладнання на вашому підприємстві.

Всі необхідні роботи пов'язані з технічним обслуговуванням встановленого обладнання бере на себе наша сервісна служба. При необхідності, наші фахівці готові прибути  у будь-яку точку України в найкоротші терміни для вирішення всього спектру технічних питань.

Сервісний центр

Ефективність функціонування будь-якого проекту чи впровадженого рішення великою мірою  залежить від наявності і рівня супроводжуючого проект сервісного  обслуговування, від готовності компанії не тільки   декларувати гарантії, але і  реально брати на себе  певні зобов'язання перед своїми клієнтами. 

Сервісний центр компанії "Регіон-Сервіс" здійснює весь спектр робіт по сервісному обслуговуванню, гарантійним ремонту, технічної підтримки, модернізації поставляється техніки та обладнання. Дані роботи  є невід'ємною складовою будь-якого проекту компанії, так як нашим головним принципом є комплексний підхід.

S o kompanii

Центр має в своєму розпорядженні штатом висококваліфікованих фахівців з достатнім рівнем знань і навичок для технічної підтримки обладнання і вирішення виникаючих проблем на експертному рівні.