Промисловий маркиратор


S prom markБагато виробників стикаються з проблемою вибору, коли потрібно купити промисловий маркиратор. Щоб зробити правильний вибір, потрібно визначитися із сферою застосування машини та переважними результатами, яких потрібно досягти в процесі друку. Промисловий маркиратор використовується для друку на різних видах продукції. Особливістю, яка відрізняє промисловий маркиратор, є те, що він здатний швидко виконувати друк на продукції, яка рухається по конвейерній стрічці.

Якщо купити промисловий маркиратор, можна проводити друк різної текстової інформації. При використанні принтера можна наносити текст розміром до чотирьох рядків з різними видами матриці, тобто текстами, які будуть відображатися на товарі.  

Промисловий маркиртаор - простий в управлінні пристрій. Для обслуговування достатньо одного працівника та наявність комп'ютера. Інтерфейс програми дозволяє вибрати кілька видів опцій.

Для маркування яєць з веливкою швидкістю краще промисловий маркиратор купити  з кількома голівками. Вони одночасно проводять друк на одній частині лотка яєць і завдяки цьому швидкість процесу поліпшується. Промисловий маркиратор під час друку не торкається до поверхні матеріалу, забезпечуючи його збереження.  Також для маркування яєць існує човниковий промисловий маркиратор. Він дозволяє, проводить маркування яєць в лотках, але працює більш повільно.