Транспортер для лотків


Під час перевезення яєць дуже часто виникає проблема значних втрат виготовленої продукції. З метою їх мінімізації застосовується особлива упаковка - транспортер для лотків. Надійне пакетування  дозволяє не тільки забезпечити збереження продукту, але і дозволяє створити надійні умови його зберігання. Якщо купити транспортер для лотків, протягом тривалого періоду часу він буде тримати стабільну температуру і умови для зберігання.

Компанія "Регіон-Сервіс" пропонує купити транспортер для лотків, виготовлений з міцного картону. В процесі переміщення він не рветься і не прогинається.  Є можливість розміщувати яйця в кількості до 30 штук. Картонна тара для яєць - найбільш екологічний варіант, оскільки виготовляється вона з повторно переробленої сировини. Упаковки з картону представлені в різних колірних гамах, відкритого і закритого типу.

Красива упаковка - запорука успішного продажу товарів. Обираючи продукцію, покупець в першу чергу звертає увагу на акуратно упаковану тару. Вона здатна викликати довіру і сформувати позитивне уявлення про товар. Також, "Регіон-Сервіс" пропонує різні види сортувальників і пакувальників яєць, які роблять процес виробництва максимально автоматизованим.