Упаковка яєць


S mark taruЯйця - дуже тендітний продукт, який під час транспортування дуже часто розбивається із-за неправильної упаковки. Для того щоб мінімізувати процес втрати продукту під час транспортування  застосовується пакувальник яєць.  Подібна техніка робить процес упаковки продукції максимально автоматизованим.

Упаковка яєць проводиться за допомогою спеціальної пакувальної машини. Вона дбайливо кладе кожне яйце в лоток, максимально мінімізуючи втрати під час укладання. Пакувальник яєць купити краще всього тоді, коли є великі обсяги виробництва, і немає можливості наймати додаткову робочу силу. Термін служби такого пристрою кілька років. Його покриття зроблено з м'якого матеріалу, який не пошкоджує яйця під час пакування. Під час експлуатації пакувальник яєць не ламається і не вимагає особливого догляду. 

На даному етапі пропонується кілька видів сортувальників. Вони відрізняються між собою розмірами, продуктивністю і кількістю виходів для яєць. Процес упаковки може бути як ручним, так і повністю автоматизованим. Найменша продуктивність буде складати 10 тис. яєць на годину, найбільша – 80 тис. на годину (у разі використання сортувальної машини Sirio 80).

Компанія "Регіон-Сервіс" є офіційним представником кількох фірм,  що здійснюють продаж сортувальних машин. Серед них Vega, Sirio Sime-Tek.