Регіон-Сервіс – учасник міжнародної виставки в Казахстані

З дня заснування ТОВ НВП “Регіон-Сервіс” є активним учасником щорічних міжнародних спеціалізованих виставок і семінарів, що проходять як в Україні, так і за її межами. Основним завданням такої активної діяльності на ринку промислового маркування ми вважаємо ефективний обмін досвідом з колегами по галузі, налагодження професійних контактів з потенційними клієнтами.

У період з 5 по 8 листопада 2013 року співробітники компанії взяли участь у міжнародній виставці “Agro World”, яка проходила в столиці Казахстану Астані.

Під час роботи виставки на обладнаному павільйоні, “Регіон-Сервіс” представив основну продукцію промислового маркування, яка випускається українською компанією протягом останніх років.

Краплеструменеві маркувальні принтери, представлені в павільйоні ТОВ НВП “Регіон-Сервіс”, користувалися популярністю серед відвідувачів виставки. Представники виробничих компаній країн СНД та Європи мали можливість познайомитися з технічними можливостями 6-ти канального маркувального принтера PROXIMA серії B, як зразка основної продукції “Регіон-Сервіс”.

В ході проведення консультацій і переговорів з потенційними партнерами співробітники компанії налагодили необхідні контакти, які в подальшому переросли у взаємовигідну співпрацю у сфері промислового маркування різних видів продукції.

Наступний запис
Нове обладнання – в Казахстані
Меню